Oleamea’dan Anne-Babalara Yeni Bir Zeytin Dalı: Zeytinyağlı Bebek Bakım Ürünleri!

Oleamea’dan Anne-Babalara Yeni Bir Zeytin Dalı: Zeytinyağlı Bebek Bakım Ürünleri!

Zeytinyağı, yüzde 100 doğal ve zengin içeriğiyle insan yaşamının her alanında ve her anında önemli bir yer tutuyor. Zeytinyağı içeren bebek bakım ürünleri ise bu eşsiz kaynağı ailelerin minik üyelerine pek çok şekilde sunmaya imkan tanıyor. Zeytinyağlı bebek bakım ürünleri ile Oleamea, artık bu alanda da sizinle!

Söz konusu bebekler olunca seçimlerimizi en doğalından yana yapmaya nasıl da çaba gösteriyoruz, öyle değil mi? Hele de narin ciltlerine uygun olan en iyi ürünleri bulmaya çalışmak, ebeveynlerin en önem verdiği noktalar arasında bulunuyor. Çünkü yalnızca temiz içerikli ve bitkisel bazlı ürünler onların nazik ciltlerine layık oluyor. 

Peki, Egeli annelerin bu konuda yüzyıllardır zeytinyağını kullandığını biliyor muydunuz? “Sıvı altın” olarak bilinen bu değerli yağ, bebeklerle buluşturmak için son derece güvenilir ve etkili bir yardımcı niteliğinde. Ödüllü zeytinyağı markası Oleamea ise zeytinyağlı bebek ürünleri ile siz anne babaların işini kolaylaştırmak için yine yanı başınızda!

1) Oleamea Zeytinyağlı Bebek Bakım Ürünleri

Oleamea Zeytinyağlı Bebek Bakım Ürünleri

Bebeklere masaj yapmak, onların hem rahatlamasını sağlamak hem de ebeveynle bebek arasındaki duygusal bağları güçlendirmek adına oldukça önemli. İçeriğindeki vitamin-mineraller ve değerli yağ asitleri ile öne çıkan zeytinyağı, bunun için en ideal içeriklerden birini oluşturuyor. 

Oleamea’nın Organik Natürel Sızma Zeytinyağı kullanarak ürettiği bebek ürünleri, temiz içerikleri ve zeytinyağının faydaları sayesinde bebeklere çok yönlü bir bakım ve rahatlama deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Zeytinyağının yanı sıra Mandarin Orange’ın ferahlatıcı ve canlandırıcı kokusuyla da zenginleşen bu ürünler, bebek cildine uygun formüllü hassas içerikleri sayesinde miniklerin keyfini ikiye katlamaya hazır! 

1.1. Oleamea All-Purpose Balm

Cildi nemlendirmek için en etkili doğal içeriklerden birinin zeytinyağı olduğunu siz de biliyor olmalısınız. Bu özelliğini içeriğindeki E vitamini ve değerli yağ asitlerinden alan zeytinyağı, Oleamea All-Purpose Balm’da aynı etkiyi nazik bir formülle sunuyor. Kuru cildi nemlendirmeye ve pullanma görünümünü iyileştirmeye yardımcı olan bu balm; bebeğinizin narin cildini sevgi ve bakım hissiyle sarmalamak için her an hazır!

1.2. Oleamea Body Lotion

Günlük nemlendirme ihtiyacı için besleyici ve zengin içeriklerle formüle edilmiş ürünler kullanmak, sizce de en ideali değil mi? Oleamea Body Lotion, E vitamini ve skualen içeren Organik Natürel Sızma Zeytinyağı ile formüle edilerek ciltteki bebeksi hissin mimari oluyor. Ekstra hassas ciltler için kokusuz olarak üretilen bu balm, bebeğinizin cildinde günlük olarak kullanmanız için hafif ve kremsi bir nemlendirici formuna sahip!

1.3. Oleamea Bubble Bath

Bebeğiniz suyu çok seviyor veya ondan pek hoşlanmıyor olabilir. İkisi için de baloncuklarla doldurulmuş küvetten daha iyi bir çözüm olamaz! Oleamea Bubble Bath, ciltte yumuşak, pürüzsüz ve nemli bir his bırakmak için başta zeytinyağı olmak üzere tamamen bitki bazlı bileşenlerle formüle edildi. Bebeğiniz köpüklerle eğlenirken suda keyifli vakit geçirsin, siz de kullandığınız ürünün bebeğiniz için uygunluğunu hiç dert etmeyin. İşte, Oleamea Bubble Bath ile bu mümkün! Küvete dolan suyun altına 1-2 puf sıkın ve eğlenceyi başlatın. Üstelik yetişkinlerin kullanımına uygun!

1.4. Oleamea Hair Conditioner

Zeytinyağının saçlar üzerindeki etkileri saymakla bitmez. Özellikle saçı nemlendirme ve nemini koruma konusunda etkili olan zeytinyağı, saç bakımı için eşsiz içeriklerden biri. Oleamea Organik Natürel Sızma Zeytinyağı ile formüle edilen Oleamea Hair Conditioner, nem dengesini sağlamaya ve saçlara parlak bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda taramayı da kolaylaştıran bu ürün, hoş kokusu sayesinde bebeğinizle birlikte sizin de duşta en sevdiğiniz ürünlerden biri olabilir! 

1.5. Oleamea Baby Diaper Cream

Oleamea Organik Natürel Sızma Zeytinyağı’nın beraberinde kalamin ve aynısefa ile formüle edilen Oleamea Baby Diaper Cream; besleyici zengin içeriği sayesinde bebeklerin pişik problemini yatıştırmaya yardımcı oluyor. Yenidoğanlar için de uygun olan bu pişik kremi, pişiği ortadan kaldırırken bebeğin huzurunu da gözetiyor. Bebek bezi bölgesine nazikçe uygulayabileceğiniz bu krem, hassas ciltli bebekler için ideal bir seçim!

1.6. Oleamea Baby Shampoo + Body Wash

Organik natürel sızma zeytinyağı ile formüle edilen Oleamea Baby Shampoo + Body Wash, çocuklarınızı baştan ayağa temizlemenin nazik bir yolunu sunuyor! İkisi bir arada formülü sayesinde hem saç hem de vücut bakımında kullanılabilen bu ürün, saç derisini ve cildi zeytinyağının yumuşaklığıyla şımartıyor. 


Zeytinyağının besleyici içeriği ile güçlendirilen ve bebeğinizin hassasiyetlerini gözeten Oleamea doğal bebek bakım ürünlerini siz de hemen sipariş verebilirsiniz!


Daha eski gönderi Daha yeni gönderi